Kontakt

Võta Bevira tiimiga ühendust ja viime koos Teie ärijuhtimise uuele tasemele.

Bevira tiimile saad kindel olla!

Räägi meile oma vajadustest ja töötame koos välja nutikad lahendused.

Kas Sa näed ettevõtte äriprotsessides kitsaskohti ja on puudu efektiivsetest IT-lahendustest?
Tunned, et napib kaasamõtlejaid?
Bevira südameasjaks on kliendiga koostöös välja töötada tugeva kasvupotsentsiaaliga äriprotsess.
Bevira eristub selgelt selle poolest, et meie meeskond koosneb väga tugevatest äriprotsessi, IT ja finantskorralduse kompetentsiga inimestest. Bevira mõtleb alati kaasa.

Bevira on ühtne terviklik äritarkvara, kus ettevõtte äriprotsessid ja finantsarvestus on ühtses tarkvarasüsteemis. Kui tunned, et raamatupidamine ja aruandlus on liiga kohmakad ning tööjõumahukad, siis pöördu Bevira poole. Vabane üleliigsetest paberitest, wordidokumentidest ja excelitabelitest.

Bevira personalihalduse funktsionaalsused on ainulaadsed ja täielikult seadistatavad erinevatele vajadustele. Vabane täielikult kohmakatest ja aeganõudvatest personalihalduse protsessidest. Loo oma töötajatele mobiilne iseteenindus, sõlmi töölepingud mõne klikiga, pea töögraafikuid excelivabalt ja naudi selle tulemusena praktiliselt automaatset palgaarvestust.

Bevira tiim

Peeter Holstein
Äriprotsessid
peeter@bevira.com
+372 507 0107

Rain Laansalu
Arendus
rain@bevira.com
+372 516 9022

Saale Holstein
Projektijuhtimine
saale@bevira.com
+372 507 0079

Liina Piiroja
Finantskorraldus
liina@bevira.com
+372 5647 8966

Getter Piiroja
Finantskorraldus
getter@bevira.com
+372 564 78851

Madis Laansalu
Äriprotsessid
madis@bevira.com
+372 504 2313

Võta ühendust!